גוש 3792 חלקה 3 – חוות דעת

גוש -3792

חלקה -3

גודל – 23185 מ"ר

בעלות –פרטית

מרחק מבנייה– 750 מטרים

מצב תכנוני/הקרקע–  חלקה 3 בגוש 3792 יחד עם חברותיה חלקות 17 ,18,29 ועוד נמצאות בסמיכות לישוב גני הדר ומושב סתריה אשר שייכים למועצה מקומית גזר השוכנת בצמוד לעיר רחובות. נכון לעכשיו החלקה לא נכללת בתכנית עם תוקף לשינוי יעוד הקרקע. עם זאת המועצה המקומית גזר פתחה פרויקט  שאפתני ומרתק במסגרת מתחם התעסוקה גזר שתוכנן על ידי מהנדס עיריית תל אביב לשעבר ואמור לכלול מעל 700 דונם בהקמת פארק עסקים דמוי "איירפורט סיטי" (קריית נמל התעופה) הממוקם בסמוך לנמל התעופה בן גוריון .אותו פרויקט  אמור לכלול שטחי תעשייה, אחסנה , לוגיסטיקה ,משרדים ושטחי מסחר והסעדה.

סיכויים וצפי זמן להפשרת הקרקע– בהנחה ותיכנס לתכנית מתאר עם תוקף לשינוי יעוד ותתחיל לרוץ, בפרויקט בסדר גודל כזה, במיוחד שהמתחם עצמו דורש מספר פעולות לפני ההפשרה – 15-17 שנים

מחיר מומלץ300-320 ₪ למטר

דירוג ** חלקה שאפתנית בפרויקט מעניין ביותר אך עדיין בחיתוליו. אם הקרקע תיכנס למסלול הנכון –  השקעה עתידית טובה שערכה יעלה בהדרגתיות מידי שנה.

לגבי חלקות: 17,18,19,20,21,22,23,29,30 חוות הדעת תואמת במחיר ובדירוג.

 

KarkaRank

שלום חיים ותודה על תגובתך
נכון אין תכנית כלל בוועדות התכנון לשטח הנ"ל, והאזור אמור להישאר כשטח חקלאי.

דריוש

שלום לך
לפני כשנתיים שמעתי מעורך דין שלי ( שמקורב לעסקאות במקום )וגם היו פירסומים על כך שגושים אלה עברו וועדה מקומית של עירית רחובות כדי לקדם תכניות עם מועצה אזורית גזר , אבל בוועדה מחוזית עירית רחובות היא שבקשה אחוזי בניה גבוהים יותר ולכן הנושא בדיונים .
מבקש את התייחסותך

KarkaRank

שלום דריוש ותודה על תגובתך
לא קיימים מסמכים בוועדות התכנון המאוששים את שציינת.
נכון להיום אין למתחם תכנית פרקטית כלל.

KarkaRank

היי ארי
חלקות 40 ו 62 זהות לחלקות המצוינות בחוות הדעת
האזור עדיין ללא תכנית או קידום כלשהו.

האימייל לא יוצג באתר.